banner
dziecko wskazuje
Rozrywka

Wyjątkowy prezent na Dzień Dziecka!

Już niedługo Dzień Dziecka. Czekają na niego chyba wszystkie pociechy niezależnie od wieku. To najlepszy moment, aby spełnić marzenia dziecka, kupując mu prezent, który nie tylko przysporzy mnóstwo frajdy, ale również w twórczy sposób wpłynie na jego rozwój. Dla małych i tych nieco starszych dzieci kreatywne spędzanie czasu powinno być priorytetem. Co zatem kupić maluchowi, aby pobudzić jego wyobraźnię, nauczyć cierpliwości oraz rozwijać jego małą motorykę? Mam pewien pomysł 🙂

Oryginalne prezenty dla dzieci?

Każdego roku rynek obfituje w coraz to inne nowości zabawkarskie. Od lat na topie są wszelkiego rodzaju gadżety, modne zabawki interaktywne, oczywiście klocki, lalki oraz przeróżne gry familijne. Do łask wracają także tradycyjne zabawki, a zwłaszcza te, które sami rodzice pamiętają ze swojego dzieciństwa. Mogłoby się wydawać, że tak szeroka oferta zabawek ułatwi nam zadanie w wyborze odpowiedniego prezentu dla naszego dziecka. Niestety, często mamy z tym nie lada problem.

Dla małej Pani architekt

Prezent na Dzień Dziecka powinien być przemyślany i dawać nie tylko radość, ale i zapewniać odpowiednie korzyści maluchowi. Idealnym pomysłem na taki prezent, zwłaszcza dla dziewczynek, będą bez wątpienia miniaturowe domki typu DIY, czyli zrób to sam (Do It Yourself), niekwestionowany hit ostatnich lat. Dlaczego właśnie takie zabawki będą najlepszym wyborem?

Kreatywne prezenty dla dzieci w stylu miniaturowych domków DIY to nie tylko wielogodzinna zabawa, ale również swoiste wyzwanie dla malucha. Taki domek trzeba po prostu samodzielnie złożyć, w czym uczestniczyć mogą również rodzice, tworząc w ten sposób rodzinną zabawę dla wszystkich. Takie oryginalne prezenty dla dzieci uczą je cierpliwości, rozwijają ich motorykę małą oraz wyobraźnię, dostarczając przy tym mnóstwo dobrej, konstruktywnej zabawy. Domki DIY to nie tylko świetny prezent dla malucha, ale również znakomita ozdoba do jego pokoju szczególnie wieczorem, kiedy włączymy oświetlenie LED zamontowane w tej konstrukcji.

domki DIY do składania

Dla małego sportowca

Dla chłopców polecam bardzo popularne ostatnio modele stadionów piłkarskich w formie przestrzennych puzzli 3D do samodzielnego złożenia. Dla każdego małego piłkarza będzie to wyjątkowy prezent na Dzień Dziecka, dający możliwość posiadania we własnym pokoju miniaturowej wersji areny sportowej, na której grywa jego ulubiona drużyna piłkarska. Taki prezent ucieszy każdego fana piłki nożnej, bez względu na to czy ma 5 czy 105 lat.

miniatura stadionu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *