banner
wnajecie samochodu
Moto

10 kroków, jak wypożyczyć samochód z wypożyczalni

Wypożyczamy auta, bo pozwolą nam one wygodnie i bezpiecznie dotrzeć do celu. Niezależnie od tego, czy wybieramy się na wyjazd służbowy, czy też prywatny wraz z rodziną, samochód pozwoli nam szybko i łatwo dostać się na miejsce. Jak go wypożyczyć?

1. Wybierz wypożyczalnię – wypożyczalnia Sierpc

“Sieciówka”, czy lokalna wypożyczalnia? Wyższe ceny, czy przyjazna polityka? Wbrew pozorom wybór nie jest taki łatwy.

2. Auto z wypożyczalni o globalnym zasięgu

Plusy to duży wybór aut i ogromny zasięg. Minusy to wysokie koszty usługi i obszerne umowy, które stanowią szerokie pole do popisu dla prawników firm.

3. Lokalna wypożyczalnia aut Sierpc

Mała wypożyczalnia samochodów Sierpc oferuje sporą elastyczność w zakresie umowy i atrakcyjne ceny. Warto przyjrzeć się ich ofercie bliżej.

4. Określ dzień i godzinę

Przy dokonywaniu rezerwacji określ godzinę i dzień odbioru auta. Pamiętaj również, aby podać realne czasowe możliwości zwrotu samochodu.

5. Gdzie chcesz odebrać auto?

To kolejny ważny punkt w naszym 10-krokowym przewodniku. Pamiętaj, że czasem lokalizacja może wiązać się z dodatkowymi opłatami (np. na lotnisku). Sprawdź również, czy musisz zwrócić je w tym samym miejscu.

6. Wybierz model i markę samochodu

Tutaj masz szerokie pole do popisu. Możesz wybrać samochód z sektora luksusowego lub budżetowego. Wybór należy do Ciebie. Zastanów się, czy bardziej odpowiednie będzie auto rodzinne, czy też bardziej kompaktowe.

7. Wyposażenie dodatkowe

Potrzebujesz fotelika dla dziecka? Czy GPS? Jeśli masz jakieś dodatkowe “życzenia” to to jest miejsce, aby je zaznaczyć.

8. Wprowadź swoje dane

Jeśli dokonujesz rezerwacji przez internet, to na tym etapie będziesz musiał/a podać swoje podstawowe dane, a także informacje o swojej karcie kredytowej.

9. Udaj się do wypożyczalni

Rezerwacja wykonana? Udaj się do wypożyczalni w dzień zgodny z zawartymi w niej ustaleniami. Zapoznaj się z umową i sprawdź stan auta.

10. Ruszaj w drogę

Wszystko jest ok? Pozostaje Ci tylko wcisnąć pedał gazu i podziwiać krajobrazy! Szerokiej drogi.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *