banner
Rozrywka

Sposób na miłe, jesienne wieczory

Jesień – pora roku, która przynosi ze sobą sporo wolnego czasu. Wydawałoby się, że więcej czasu to więcej przyjemności ale często jesień przynosi ze sobą znużenie codziennością i brak chęci do życia. Nic dziwnego, aura nie zawsze skłania do aktywności fizycznej a proza życia pod postacią finansów nie zawsze pozwala nam korzystać z wielu kuszących i przyjemnych rozrywek.

Jeśli już dopadnie nas jesienna chandra i brak nam ciekawych perspektyw  a przytłoczeni nudą  codzienności, w której na wymarzone przyjemności brakuje nam funduszy nie dajmy się jej pochłonąć – popuśćmy wodze wyobraźni.

Na jesienno zimową chandrę najlepszym antidotum od zawsze byli przyjaciele. To za ich przyczyną nawet szara, jesienna, depresyjna rzeczywistość nabiera ciepłych barw a miłe towarzystwo pobudza fantazję i poprawia nam humor. Jako ciekawą, pełną niespodzianek rozrywkę na zimowe i jesienne  wieczory polecam poker z przyjaciółmi – oczywiście chodzi mi o wersję wykorzystującą żetony pokerowe, bez  wprowadzania nieprzyjemnego ryzyka związanego z utratą pieniędzy i poczucia swego rodzaju niesmaku po przegranej. Same zasady Pokera nie są trudne w opanowaniu a gra jest pełna niespodzianek. Element szczęścia jest ważną składową  końcowego wyniku, jednak wytrawny gracz umie podejść indywidualnie do przeciwnika i rozważyć także szereg aspektów psychologicznych. Ogólnie rzecz ujmując – dostarczająca mnóstwo pozytywnej energii zabawa.
Dla urozmaicenia polecam również wybrać się na bilard czy cymbergaje lub inne podobne im gry, nie brakuje lokali tego typu nawet w małych miastach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.