banner
Edukacja

Prosty sposób na wydanie własnej książki

Chciałbyś wydać swoje wspomnienia lub tomik poezji? A może jesteś w posiadaniu rękopisu spisanego przez nestora rodu? Oficyny wydawnicze chętnie pomogą, ale za niemałą opłatą, dlatego warto poszukać alternatywy. Czegoś w rodzaju platformy do publikacji treści.

Ludzie, którzy pragną wydać w formie drukowanej swoje prace naukowe, wiersze lub wspomnienia, powinni rozejrzeć się za jedną ze specjalnych platform do publikacji treści. Tego rodzaju projekty umożliwiają publikowanie treści różnego rodzaju, poczynając od wspomnianych wierszy, aż po publikacje reklamowe.

WspomnieniaMówi się, że każdy człowiek nosi w sobie książkę. Przeważnie chodzi o tę, której sam jest bohaterem. O ile jednak wspomnienia sławnych osób bez trudu znajdą drogę do rąk wielu czytelników, to kogo zainteresują losy ludzi znanych wyłącznie wąskiemu gronu rodziny i przyjaciół? A przecież literatura wspomnieniowa posiada w naszym kraju ogromną tradycję. Nasi przodkowie zaczytywali się pamiętnikami Jana Chryzostoma Paska, który przeszedł dzięki nim do historii. Dzisiaj sami mamy możliwość opublikować swoje wspomnienia. Nie ważne, czy będzie to w 10, czy w 100 egzemplarzach, ważne jest, aby nasze dzieło nie zaginęło, aby miało szansę przetrwać próbę czasu.

Nasze wspomnienia mogą być doskonałym pomysłem na prezent z okazji ważnej rocznicy, urodzin, ślubu czy święta. Najbliżsi, których obdarujemy w ten sposób, z całą pewnością poczują się wyróżnieni. W końcu największą wartość ma właśnie ten prezent, którego przygotowaniu poświęciliśmy wiele czasu i pracy. Co ciekawe, to nie muszą być wcale nasze wspomnienia. Czasem w rodzinie przechowuje się rękopisy lub zbiory listów, których autorami są nasi antenaci. Platforma do publikacji treści daje nam wreszcie możliwość wydania ich drukiem. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu, będziemy pewni, że spuścizna naszych przodków nie zaginie w pomroce dziejów.

Wiersze

Równie chętnie, co wspomnienia, pisujemy poezje. Podobno o ile te pierwsze są specjalnością emerytów, to te drugie stają się dziełem przede wszystkim młodych umysłów. Z pewnością każdy z nas zna osobę, która pisze lub pisała wiersze. Może nawet sami się tym zajmujemy? A czy nie pojawiła się nigdy myśl, aby tą naszą poezją podzielić się z ludźmi w profesjonalnej, drukowanej formie? Może to być tomik wierszy dla ukochanej, może kilkanaście egzemplarzy dla przyjaciół i znajomych. Platforma do publikacji treści jest idealnym miejscem do podzielenia się z innymi naszą wrażliwości. Wydanie poezji w zwykłych oficynach graniczy z cudem, o ile, rzecz jasna, nie jesteśmy sławnymi i uznanymi autorami. Publikacja wierszy za pomocą jednej z przeznaczonych do tego platform jest nie tylko możliwa, ale i nie niesie ze sobą iście horrendalnych kosztów, a wszystko to przy profesjonalnym wsparciu redaktorów i korektorów.

Jeśli piszesz sam lub jesteś w posiadaniu nigdy nieopublikowanego dzieła, masz teraz szansę na wielki krok naprzód. Spróbuj. Spróbować zawsze warto.

Artykuł powstał we współpracy z: http://www.contentlink24.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.