banner
Biznes

Konferencje w Trójmieście

Któż nie był w Trójmieście. Każde miasto wchodzące w skład tego ośrodka metropolitalnego jest wyjątkowe i co roku przyciąga tysiące turystów. Jedne z najpiękniejszych miast są również świetnym miejscem na konferencję lub spotkanie biznesowe. Gdzie najlepiej i jak zorganizować taką konferencję – radzimy w artykule.

Gdańsk, najlepszą wizytówką

Zapraszając klientów, czy tez kontrahentów z zagranicy warto przyjąć ich w najlepszych warunkach. Największym zainteresowaniem do organizowania takich spotkań cieszy się Hotel Hilton Gdańsk. Profesjonalna obsługa, nagradzana wielokrotnie w różnych konkursach, daje gwarancję na to, że każde spotkanie przebiegnie pomyślnie. Ponadto świetna lokalizacja obiektu pozwala na podziwianie uroków miasta. Mieszcząca się niedaleko słynna Brama Żuraw w Gdańsku, rynek i widok na Motławę pozwalają w pełni poczuć niepowtarzalny klimat Gdańska.

gdańsk

Oprócz świetnej atmosfery Hotel Hilton Gdańsk ma do zaoferowania W zależności od wielkości spotkania czy tez konferencji każdy klient ma do wyboru 5 profesjonalnych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni około 600m2. Jedyny w swoim rodzaju wystrój oraz nowoczesny sprzęt sprawiają, że każda konferencja czy tez spotkanie odnosi sukces.

Więcej informacji o salach konferencyjnych w Gdańsku na: http://www.hiltongdansk.pl/spotkania_i_konferencje.html

Sopot i molo

Nadmorski klimat można z pewnością poczuć w pełni w Sopocie. Istnieje wiele ośrodków, które oferują świetną obsługę i zapewniają dogodne warunki na każdego rodzaju spotkanie biznesowe. Po obradach i dyskusjach spacer po sopockim molo, kurs statkiem czy też skorzystanie z wielu innych interesujących atrakcji sprawi, że konferencja w takim mieście z pewnością będzie miłym wspomnieniem.

Gdynia, czyli strefa ekonomiczna

W Gdyni mieści się jedna z najlepiej utytułowanych stref ekonomicznych w Polsce. Specjalna Strefa Ekonomiczna z pewnością pozytywnie sprzyja rozwojowi regionu oraz spotkaniom biznesowym. Strefa ekonomiczna ma bardzo duży potencjał, co daje dobry grunt na spotkania biznesowe.

Organizując konferencję należy zwrócić przede wszystkim uwagę nie tylko na dobre przygotowanie sali, świetny wystrój i catering. Bardzo ważnym elementem jest komfort i wygoda gości. Należy postarać się również o to, by goście mieli zorganizowany czas po części oficjalnej. W przypadku hotelu Hilton Gdańsk może to być świetnie przygotowana kolacja przez bardzo docenianych kucharzy, podających niebanalne dania, spacer po klimatycznym rynku lub wiele innych atrakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.