banner
folia stretch
Dom

Różnorodne produkty do pakowania oraz gdzie je zdobyć?

Produkty do pakowania to powszechnie używane rzeczy, które można najczęściej zakupić w hurtowniach. Należą do nich różnego rodzaju foliowe koperty, woreczki, torebki foliowe, foliopaki, folie stretch czy też taśmy polipropylenowe.

Ciekawą propozycją jest folia stretch do pakowania. Dzięki swoim właściwościom, bardzo dobrze chroni różnego rodzaju przesyłki.

Różnego rodzaju opakowania

Hurtownie opakowań oferują przeróżne produkty z kartonu, czy też folii. Wśród nich znajduje się folia stretch, która jest bardzo praktyczna. Dokładnie można opakować nią warzywa owoce oraz inne produkty spożywcze. Zazwyczaj sprzedawana jest w formie niedużych walców. Jest bowiem owinięta na tekturową tubę.

Kolejnym bardzo często używanym  rodzajem opakowań jest folia bąbelkowa, która zabezpiecza produkty przed zniszczeniem, wstrząsami, czy też wodą. Służy również do wypełniania paczek, w których umieszczane są delikatne przedmioty. Doskonale zabezpiecza posiłki przed utratą ciepła. Możne też chronić produkty spożywcze przed nadmiernym nagrzaniem.

folia stretch

Folia bąbelkowa zapewnia produktom bezpieczny, a także czysty transport. Najczęściej pakowane są w nią wyroby ceramiczne, szklane, urządzenia elektroniczne.

Kolejnym rodzajem opakowań są woreczki strunowe, które chronią produkty przed wilgocią. Strunowe zamykanie ułatwia przechowywanie produktów sypkich, drobnych elementów. Wykonane są z wytrzymałej folii i nadają się do wielokrotnego użytku.

Omawiając opakowania należy wspomnieć taśmy polipropylenowe, które służą do opinania  ładunków przez co zabezpieczają towary podczas transportu. 

Opakowanie ekologiczne

Wiele opakowań wykonanych jest również z tektury lub papieru, są to opakowania ekologiczne. W hurtowniach można zakupić kartony tekturowe na wymiar. Wśród nich rozróżnia się:

  • kartony klapowe,
  • kartony fasonowe, które są dopasowane do towarów,
  • kartony archiwizacyjne przeznaczone do przechowywania dokumentów,
  • kartony kaszerowane przeznaczone do przechowywania ciężkich przedmiotów,
  • kartony ozdobne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *