banner
Rezydencja w Sopocie, Polnord
Biznes

Nowe mieszkania w Sopocie

Jeśli chodzi o rynek nieruchomości Sopot zdecydowanie zajmuje jedno z czołowych miejsc na mapie Polski. Ceny mieszkań maleją, a inwestycji przybywa co zachęca do kupna niezdecydowanych klientów. Na jakie oferty możemy liczyć w tym roku?

Rezydencja w Sopocie, Polnord

Jak wynika z badań portalu nieruchomości domy.pl oraz doradztwa finansowego Opene Finance w ciągu dwóch ostatnich lat ceny nieruchomości, szczególnie na rynku wtórnym kierują się ku spadkowi. Biorąc pod uwagę największe polskie miasta Sopot prezentuje się najkorzystniej. To właśnie na wybrzeżu ceny są niższe aż o 847 zł. za metr kwadratowy.

Do inwestycji w Sopocie skłania także bogata oferta biur nieruchomości oraz propozycje działających tam deweloperów. Inwestycją godną uwagi zdecydowanie jest Sopocka Rezydencja o którą Deweloper Polnord S.A. właśnie wzbogacił swoją ofertę. Jest to nowoczesne osiedle budynków wielorodzinnych zlokalizowanych w Dzielnicy Wyścigi. Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi ze względu na plac zabaw, pomieszczenia rekreacyjne oraz niewielką odległość od piaszczystej plaży, ale również zielony dziedziniec oraz ogrodzony i chroniony teren. Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców oddany został także klub fitness oraz taras na dachu wraz z jacuzzi także świetnie odnajdą się tu osoby lubiące relaks i aktywny wypoczynek. Nie zabrakło krytej hali garażowej oraz pomieszczeń gospodarczych.

W czterech budynkach deweloper oferuje łącznie 160 mieszkań o zróżnicowanych rozkładach i powierzchniach od 32 do 142 m2. Mieszkania zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający wygodne zagospodarowanie w razie powiększenia się rodziny. Zachowany został także podział na strefę dzienną oraz nocną, co pozwoliło na maksymalne zwiększenie funkcjonalności całego mieszkania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.