banner
Biznes i Ekonomia

Yokatta Kraków

Yokatta to Krakowska firma posiadająca dwa oddziały, agencję reklamową oraz szkołę języka japońskiego. Dbamy o to, aby każdy był zadowolony z efektów pracy naszych specjalistów. Oferujemy szeroki zakres usług w obydwu oddziałach.
Nasza Szkoła Języka Japońskiego zapewnia profesjonalne podejście do każdego z uczniów co zawdzięczamy naszej wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej. Proponujemy między innymi poznanie kultur i tradycji japońskich w naszym klubie, do którego można wstąpić za darmo. W naszej szkole jest również możliwość przygotowania się do egzaminu JLPT.
Agencja Reklamy natomiast składa się z grupy informatyków, w skład której wchodzą między innymi graficy komputerowi oraz administratorzy sieciowi. Oferujemy tworzenie layoutów i stron internetowych w technologiach takich jak HTML/xHTML + CSS, PHP czy na skryptach takich jak WordPress, Joomla, Drupal czy e107. Oferujemy również reklamę (w postaci projektów graficznych ulotek, wizytówek, plakatów) oraz pozycjonowanie i katalogowanie stron internetowych).
W naszej ofercie znajduje się również administracja gotowych stron.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *