banner
Usługi motoryzacyjne

Pomoc drogowa Wrocław

Zakład samochodowy A-G to mistrzowska pomoc w naprawach samochodów, zarówno na miejscu wypadku jak i w razie potrzeby naszym warsztacie.
Obszarem naszego działania jest głównie Wrocław oraz okolice, jednak wykonujemy również usługi w pozostałej części kraju jak i na terenie Europy.

Warsztat samochodowy A-G to lata praktyki która owocuje solidnym serwisem, mistrzowską obsługą oraz komfortowy transportem na lawecie, oraz bezpieczne holowanie. Nasze auta służące do lawetowania posiadają spore wyposażenie potrzebne przy tego typu usługach. Kierowcy A-G to mistrzowie w swojej branży. Te wszystkie atuty sprawiają, iż udzielamy pomoc bardzo szybko bez marnowania nie potrzebnie czasu a oferowane ceny są niewygórowane.
Firma to pomoc drogowa, która ubezpiecza każdy transportowany towar. Zakład motoryzacyjny posiada ubezpieczenie OCP także nie musisz się martwić, że przewożony towar czy samochód ulegnie zarysowaniu czy innemu uszkodzeniu. Za naszą firmą przemawia również fakt, iż działamy na rynku przewozowym od 1995 roku. W czasie tych 16 lat działamy nieprzerwanie. Czas ten zaowocował, nawiązaliśmy sporo znajomości z różnymi warsztatami w kraju i za granicą. Naszą firmę A-G może już polecić tysiące zadowolonych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *