banner
Nieruchomości

Panattoni Europe – magazyny

Polski rynek magazynów nazywany jest teraz najsilniej umacniającym się logistycznie terenem w Europie. Razem z poprawą bazy komunikacyjnej w Polsce projektowane są kolejne parki logistyczne. Zauważając możliwości polskiego rynku magazynowego wkraczają nań europejskiej klasy firmy deweloperskie, specjalizujące się w budowie magazynów pod wynajem. Zalicza się do nich deweloper Panattoni Europe, obecny na polskim rynku logistycznym od 2004 roku i już kwalifikowany jest do przodujących, największych przedsiębiorstw branży nieruchomości komercyjnych. Potwierdzają to również wyróżnienia, wśród nich na należytą uwagę zasługuje renomowana nagroda Eurobuild Awards, przyznana firmie Panattoni Europe w kategorii Najlepszy Park Logistyczny w rankingu Profesjonalistów oraz w rankingu Najemców dla Magazynów w Mysłowicach, a także tytuł Dewelopera Dekady.

Deweloper Panattoni specjalizuje się w budowaniu i projektowaniu magazynów do wynajęcia, które spełniają wszystkie normy, wykorzystując nowoczesne metody technologiczne. Firma Panattoni posiada swoje magazyny i parki logistyczne w prawie wszystkich województwach, większych miastach kraju, na szczególną uwagę zasługują magazyny w Mysłowicach, magazyny małopolskie, czy magazyny we Wrocławiu.

Obok tradycyjnych rozwiązań czyli magazynów do wynajęcia w swoim portfolio ma również magazyny szyte na miarę, tego typu obiekty ustalają nowy trend w rozwoju branży nieruchomości komercyjnych. Inwestycje build-to-suit (BTS) – powierzchnie magazynowe budowane na zamówienie indywidualnego klienta to możliwość samodzielnego w doboru odpowiedniej lokalizacji magazynu, minimalizacji kosztów, kompletnego zakresu konsultingu. Przykładami dobrej kooperacji pomiędzy deweloperem i klientem są funkcjonujące już magazyny na miarę, jak magazyn BTS dla firmy Zelmer.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie panattoni.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *