banner
Ciekawostki

Oryginalna sesja ślubna

Zdjęcia ślubne są niezwykle cenną pamiątką z tego niepowtarzalnego dnia, dzięki której będzie można wracać do wzruszających momentów zaślubin i wesela nawet za wiele lat. Dla wzbogacenia swojej kolekcji pary młode wybierają się z fotografem na sesje ślubne w plenerze, które obecnie wykonywane są w wielu nietypowych miejscach.

Fotograf, który wykonał zdjęcia reportażowe z dnia ślubu i wesela, musi jeszcze wykazać się podczas sesji ślubnej. Jeśli nowożeńcy na jej miejsce wybierają piaszczyste plaże, czy turkusowe morze to nie ma wątpliwości, że efektem będzie naprawdę imponująca fotografia ślubna. Trójmiasto, Świnoujście, czy Kołobrzeg to wręcz wymarzone miejsca na nadmorską sesję. Bywa też tak, że tłem dla zdjęć ślubnych są górskie krajobrazy Tatr, czy bieszczadzkie szczyty.

Jednakże obecnie młode pary na miejsce sesji ślubnej wybierają bardziej oryginalne miejsca. Dla przykładu- jeśli nowożeńcy poznali się na zakupach, chcąc wykonać sesję w hipermarkecie, dla upamiętnienia wspólnych podróży na miejsce sesji wybierają pociąg, czy stację kolejową, a jeśli łączy ich wspólnie hobby jak bilard, czy szachy to nie ma problemu, aby były one tłem do ich zdjęć. Bardziej odważni decydują się na wykonanie zdjęć nawet pod wodą, oczywiście pod warunkiem, że fotograf dysponuje odpowiednim sprzętem. Tłem do zdjęć ślubnych może być także stare torowisko- gdzie ciężkie metalowe elementy idealnie kontrastują z lekkością i delikatnością panny młodej. Ponadto nie trzeba wybierać się na sesję do bogato zdobionych pałaców, czy królewskich zamków, gdzie za wstęp trzeba zapłacić określoną kwotę, skoro można zrobić zdjęcia w starych kamienicach, opuszczonych halach produkcyjnych, czy przy ruinach zamków i budowli. Efekty są naprawdę imponujące.

W rzeczywistości wszystko zależy od pomysłowości i inwencji twórczej młodej pary oraz cennych wskazówek fotografa. Jeśli nowożeńcy będą radośni i uśmiechnięci, a do tego będzie towarzyszyć im swoboda to na pewno efekty prac fotografa będą przywoływać najprzyjemniejsze wspomnienia przez dalsze lata życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.