banner
Katalogi firm

Katalog Budowlany

Katalog Budowlany z starą domeną budujemy-dom.eu to jeden z najbardziej rozbudowanych katalogów z branży budownictwa. Bardzo mocną stroną katalogu jest niesamowicie duża liczba kategorii głównych oraz miast do których można dodawać wpisy. Seokatalog dodatkowo posiada przyjazne linki oraz specjalnie dopasowane title strony przez co możesz być pewny, że samo dodanie wpisu pozwoli Ci być zauważalnym w Google na różne frazy lokalne.
Sam katalog jest bardzo dobrze wypozycjonowany i jest widoczny w wyszukiwarkach na sporą ilość fraz.
Budujemy-dom.eu jak już wcześniej wspomniałem oparty jest na bardzo znanym i cenionym skrypcie -SEOKATALOG. Sukces katalogu wynika nie tylko z gigantycznych możliwości skryptu lecz z faktu iż jest on bardzo przyjazny wyszukiwarce Google.pl. Przyjazność ta wynika między innymi z(bardzo dobre linkowanie wewnętrzne katalogu, przyjazne linki, dynamiczny titlel z możliwością dopasowania do własnych potrzeb, automatyczne generowanie obrazków, mapka Google, możliwość dodawania długich wpisów, łatwa moderacja i szybkie usuwanie duplikatów tekstów oraz wiele innych funkcji które Google sobie cenią)
Dodając wpis do budujemy-dom.eu możesz być pewny, że ten wpis nie zostanie pominięty przez roboty Google a przez to zostanie on zaindeksowany co wpłynie na pozycje Twojej witryny.
Budujemy-dom.eu należy do grupy katalogów Nowoczesnastrona.pl, jest to katalog moderowany, do którego przyjmowane są tylko i wyłącznie wartościowe wpisy. Dodanie wpisów jest płatne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *