banner
Płatności on-line przez Paybynet gwarancją bezpieczeństwa Twoich transakcji
Biznes

Płatności on-line przez Paybynet gwarancją bezpieczeństwa Twoich transakcji

Na współczesnym rynku finansowym istnieje wiele możliwości realizacji transakcji płatniczych za pośrednictwem Internetu. Chętnie z nich korzystamy, ale bywa, że mogą nas nachodzić wątpliwości, czy to bezpieczny sposób płacenia. Warto korzystać z usług sprawdzonych dostawców płatności on-line.

Kochamy zakupy on-line

Europejski rynek e-commerce systematycznie się rozwija. Tylko w 2017 roku transakcje w sklepach elektronicznych i na aukcjach internetowych opiewały na łączną sumę 191 mld euro. Również w Polsce branża e-commerce ma się z roku na rok coraz lepiej. Według raportu „E-commerce 2018” przygotowanego przez Business Insider Polska, wartość e-biznesu w naszym kraju sięga 40 mld złotych. W 2017 roku z ofert sklepów internetowych korzystało ponad 54 proc. Polaków. Jak więc widać, polubiliśmy e-zakupy przede wszystkim za ich wygodę oraz szybkość realizacji zamówienia, w tym również za możliwość płatności on-line. Taki sposób rozliczania jest bezpieczny dzięki stosowaniu odpowiednich systemów płatności internetowych. Jednym z nich jest system Paybynet.

Stabilny i wiarygodny

System Paybynet został wdrożony w 2007 roku przez KIR. Jest to pierwsza uruchomiona w Polsce usługa szybkich płatności internetowych, dzięki której możliwa jest realizacja przelewów bezpośrednio z rachunku klienta na konto właściciela sklepu internetowego lub urzędu administracji publicznej. Bezpieczeństwo systemu jest zagwarantowane przez instytucję wchodzącą w skład rodzimego sektora bankowego.

E-opłaty administracyjne dzięki Paybynet

Płatności spływają na konto sprzedawcy w najbliższej sesji rozliczeń międzybankowych Elixir, co często następuje jeszcze w dniu dokonania transakcji na stronach sklepu. To umożliwia szybkie rozliczanie transakcji internetowych. Płatności przez Internet w systemie Paybynet to również możliwość regulowania opłat administracyjnych oraz sposobność generowania Elektronicznego Poświadczenia Opłaty. System szybkich płatności Paybynet jest zintegrowany m.in. z elektroniczną Platformą Usług Administracji Publicznej (ePUAP). Taka opcja to doskonała forma umożliwiająca zwiększenie wydajności pracy urzędu pod kątem obsługi płatności pochodzących od petentów oraz przyspieszenia rozpatrywania spraw administracyjnych.

Wieloletnie doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa

Paybynet to łatwy w obsłudze, wygodny i przede wszystkim bezpieczny system. Nad bezpieczeństwem rozliczeń czuwa KIR. Warto jednak przestrzegać kilku ważnych wskazówek o tym, jak dbać o własne pieniądze w sieci – o czym szczegółowo w następnym artykule.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *