banner
Moto

Najlepszy serwis wózków widłowych tylko w SURET

Systematyczne wykonywanie serwisu wózków widłowych oraz konserwacji wszystkich najważniejszych podzespołów gwarantuje utrzymanie urządzeń podnośnikowych w dobrym i w pełni funkcjonalnym stanie przez długie lata. Najlepszy przegląd, rzecz jasna, zapewni autoryzowany serwis techniczny.

suretPrym w dziedzinie serwisowania wózków widłowych na obszarze południowo-wschodniej Polski wiedzie Spółka SURET, lider w zakresie obsługi transportu wewnętrznego przedsiębiorstw zarówno na płaszczyźnie logistyki magazynowej, jak i około produkcyjnej.

Spółka SURET objęła siecią autoryzowanych serwisów technicznych obszar południowo-wschodniej Polski, w tym przede wszystkim województwa: podkarpackie, małopolskie, lubelskie, świętokrzyskie i łódzkie. Punkty serwisowe przeprowadzają kompleksową obsługę konserwacyjną wózków widłowych oraz wszechstronną naprawę serwisową zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną pojazdów różnych marek.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 lipca 2002 r. wózki widłowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia objęte są pełnym dozorem technicznym. Konserwacja wózków widłowych, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 29 października 2003 r., powinna się odbywać nie rzadziej niż co 30 dni, a gruntowny przegląd techniczny powinien mieć miejsce co najmniej raz na 12 miesięcy.

SURET przeprowadza kompleksową diagnostykę techniczną pojazdów jezdniowych w oparciu o najlepsze oprogramowanie komputerowe oraz bogate zaplecze techniczne. Serwis wózków widłowych zarówno spalinowych, jak i elektrycznych, obejmuje m.in.: naprawę powstałych uszkodzeń eksploatacyjnych, wymianę zużytych lub zniszczonych części, podzespołów i płynów technicznych oraz całościową konserwację sprzętu wg zaleceń UDT.

Spółka SURET dysponuje bogatym zapleczem oryginalnych części zamiennych, podzespołów oraz wszelkiego rodzaju potrzebnych elementów mechanicznych do wózków widłowych. W przypadku zgłoszenia przez klienta zapotrzebowania na nietypowe części, firma jest w stanie sprowadzić odpowiednie elementy od producenta w krótkim okresie czasu.

Aby dostosować się do potrzeb klientów oraz coraz większych wymagań rynkowych, Spółka SURET stworzyła kilka dogodnych form korzystania z autoryzowanego serwisu technicznego:

• „Full serwis” – forma serwisowania, która gwarantuje systematyczne przeglądy kontrolne, kompleksowe naprawy wszelkich uszkodzeń eksploatacyjnych, dostawę i montaż części zamiennych, regularną wymianę płynów technicznych oraz harmonogram przeglądów okresowych OT-1. W ramach usługi, na czas remontu, SURET oferuje wynajem wózka widłowego po atrakcyjnych cenach.

• Serwis na żądanie – usługa zapewnia kompleksowe prace naprawcze wraz z wymianą oleju i modyfikacją sprzętu.

• Przeglądy okresowe – serwis na życzenie klienta oraz w ramach stałej umowy na wykonywanie przeglądów i konserwacji. Taka forma serwisowania pozwala na znaczne obniżenie kosztów związanych z utrzymaniem sprawności sprzętu.

• Konserwacja – przeprowadza się czynności według zaleceń UDT wraz z przygotowaniem odpowiedniej dokumentacji technicznej.

• Adaptacja LPG – w ramach tej usługi przeprowadza się adaptację wózka widłowego o napędzie spalinowym do napędu zasilanego gazem LPG. Ta forma serwisowania zapewnia również możliwość przeglądu i naprawy instalacji gazowych LANDO RENZO, LOVATO i IMPCO w wózkach widłowych.

Więcej informacji na: www.suret.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.