banner
Sport

Konkurs „Wygraj Bilet na Ceremonię i Mecz Otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej 2014”

Konkurs - Mistrzostwa Świata w Piłce SiatkowejMistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej 2014

Od 30 sierpnia do 21 września 2014 roku w Polsce odbywać się będą Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn.  W ciągu tych trzech tygodni rozegranych zostanie aż 106 spotkań, które spośród 24 zespołów wyłonią najlepszą drużynę siatkarską na świecie.

Reprezentacja Polski w piłce siatkowej mężczyzn istnieje już od 1948 roku. W tym czasie zdobyła złoty i srebrny medal na Mistrzostwach Świata, złoty, aż pięć srebrnych i dwa brązowe medale na Mistrzostwach Europy, a także złoty medal Igrzysk Olimpijskich. Już wkrótce drużyna będzie mieć szansę na odniesienie kolejnego sukcesu.

Ta największa impreza siatkarska w Polsce rozpocznie się w Warszawie, ale będzie w niej uczestniczyć jeszcze sześć innych miast: Wrocław, Katowice, Gdańsk, Kraków, Łódź, Bydgoszcz. Ceremonię Otwarcia i Mecz Otwarcia zaplanowano w miejscu wyjątkowym, bo na Stadionie Narodowym w Warszawie. Tym samym po raz pierwszy w historii mecz siatkówki nie zostanie rozegrany w hali sportowej, ale na stadionie piłkarskim.

Rywalizację sportową oficjalnie rozpoczną dwie reprezentacje, Polski oraz Serbii, których wspierać będzie 62 tysiące kibiców zasiadających na trybunach Stadionu Narodowego. Ponadto, dla milionów kibiców na całym świecie ponad 200 stacji telewizyjnych będzie transmitowało to wyjątkowe wydarzenie.

Jak zdobyć bilety? Wziąć udział w konkursie

Zarówno część inauguracyjna, jak i cały turniej cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem kibiców. Bilety na Ceremonię i Mecz Otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014 zostały bardzo szybko wyprzedane. Jednak osoby chcące uczestniczyć w tym niepowtarzalnym wydarzeniu mają jeszcze okazję zdobyć wejściówki i zasiąść na trybunach Stadionu Narodowego w dniu 30 sierpnia 2014 roku. Jest to możliwe dzięki firmie Ledin S.C., organizatorowi konkursu „Wygraj bilet na Ceremonię i Mecz Otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej 2014”.

Główną nagrodą są dwa dwuosobowe zaproszenia na uroczystą Ceremonię i Mecz Otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, która odbędzie się już 30 sierpnia 2014 roku o godzinie 18:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Aby wziąć udział w konkursie, należy dokonać zamówienia w sklepie internetowym www.ledin.pl – klienci detaliczni na kwotę 100 zł, a klienci hurtowi na kwotę 300 zł, a następnie wymyślić hasło promujące zakupy w tymże sklepie.

Po zrealizowaniu zamówienia na konto klienta zostanie przesłany mail, będący potwierdzeniem uczestnictwa w konkursie. Następnie uczestnik będzie proszony o przesłanie swojej propozycji hasła promującego, które:

  • powinno zawierać wyrażenie „ledin.pl”,
  • nie może przekraczać 300 znaków.

Hasła promocyjne można nadsyłać do 15 sierpnia 2014 roku, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 18 sierpnia o godzinie 16:00. Spośród nadesłanych propozycji, komisja konkursowa wybierze dwie najciekawsze, których autorzy otrzymają główną nagrodę, czyli bilety wstępu na Ceremonię i Mecz Otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej.

Oprócz głównej nagrody, w konkursie przewidziano nagrody gwarantowane, takie jak piłka do siatkówki, biało-czerwony szalik kibica Reprezentacji Polski, brelok do kluczy w kształcie stroju Reprezentacji Polski.

Więcej informacji o konkursie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.