banner
Ciekawostki

Fenomen Michael Huber Polska

Na polskim rynku istnieją liderzy praktycznie w każdej branży. Na rynku drukarskim jest nim zdecydowanie firma MHP, która prężnia działa na naszym rynku już 1992 roku.

O samym MHPkolory

Firma ta należy do HuberGroup, koncernu skupionego wokół najstarszej fabryki farb drukarskich Michael Huber Munchen. Aktualnie siedziba firmy znajduje się pod Wrocławiem a dokładniej w Nowej Wsi Wrocławskiej. Firma dzięki nowoczesnym technologiom i profesjonalnym sprzętom kontrolno-pomiarowym już w 2011 otworzyła jedyna w swoim rodzaju mieszalnię farb offsetowych o niskiej migracji MGA w Polsce.

Na terenie siedziby głównej firmy mieszczą się mieszalnie farb:

  • offsetowych arkuszowych,
  • wodorozcieńczalnych,
  • fleksograficznych,
  • rozcieńczalnikowych,
  • farb utrwalanych UV fleksograficznych i offsetowych.

Dodatkowo oprócz mieszalni mieszczą się profesjonalne laboratoria, które wyposażone są w najwyższej technologii sprzęt kontrolno-pomiarowy. To właśnie on jest jednym z głównych składników sukcesu fabryki.

Sekret Sukcesu

W sumie MHP posiada aż 7 linii technologicznych, dzięki temu, oddział w Polsce nosi miano najnowocześniejszego oddziału całego koncernu HuberGroup. To spowodowało, że produkty MHP posiadają swoją kartę charakterystyki produktu oraz osobną informację techniczną. Dodatkowo fabryka wydaje cykliczne broszurki informacyjne o tematyce poligraficznej. Można je znaleźć również w prasie tematycznej. Wydania są rozdawane klientom fabryki bezpłatnie.

Poprzez wprowadzanie regularnie nowych produktów oraz uważne wsłuchiwanie się w potrzeby klientów MHP osiągnęło wielki sukces. To właśnie potrzeby klientów determinowały dalszy rozwój firmy tak, by dopasować się w jak największym stopniu do ich wymagań. Przez ostatnie lata MHP jest liderem rynku poligraficznego. Jest ona gwarantem tego, iż działanie na zasadach uczciwej konkurencji, wsłuchiwanie się w potrzeby klienta oraz nowoczesne i innowacyjne rozwiązania są droga do sukcesu.

Źródło:

View at Medium.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.