banner
Artykuły, Biznes

Stojak reklamowy i ekspozycyjny – rodzaje

Stojaki reklamowe są nieodłącznym elementem wszystkich sklepów i nie tylko. W zależności od potrzeb stojaki mogą przybierać różne postaci, formy i wielkości. Dzięki temu, że stojaki zajmują stosunkowo niewiele miejsca posiadają bardzo wiele zastosowań.

Stojaki na ulotki

eks

Najczęściej wykonane na kartonu stojaki na ulotki są świetnym uzupełnieniem stoisk wystawienniczych i nie tylko. Taki rodzaj nośnika promocji wizualnej z pewnością przyciąga wzrok każdego potencjalnego klienta. Dodatkowo takie stojaki są bardzo lekkie, co czyni je mobilne. Dzięki wysokiej jakości materiałów możliwy jest ich częsty transport

Stojaki kartonowe

Ten rodzaj stojaków jest najbardziej popularny i najczęściej spotykany w większości sklepów. Dzięki wykorzystaniu kartonu stojaki są bardzo lekkie, łatwe w transporcie oraz biodegradowalne. Dodatkowo kartonowe stojaki można w dowolny sposób formować, co daje nieograniczone możliwości codo konstrukcji danego stojaka. Dlatego też stojaki kartonowe mogą być potykaczkami, stojakami reklamowymi oraz regałami reklamowymi. Tego typu ekspozytory reklamowe są również łatwiejsze w montażu oraz znacznie tańsze. Warto zauważyć, że na tym materiale jakość druku jest znakomita.

Standy ekspozycyjne

Te ekspozytory to bardzo szeroka rodzina stojaków reklamowych. Ich głównym zadaniem jest wyeksponowania produktu w taki sposób, by przyciągały wzrok potencjalnych klientów. Zazwyczaj takie stojaki wykonane są z metalowego stelaża. Oprócz tego display reklamowy posiada wkomponowana grafikę nawiązująca do produktu oraz logo producenta. Tego rodzaju stojaki zalicza się do produktów dedykowanych. Oznacza to, że projekt i wykonanie ekspozytora reklamowego następuje po uwzględnieniu wagi rozmiaru i kształtu produktów, które mają znaleźć się na ekspozytorze.

Takie stojaki reklamowe powstają w specjalnych przedsiębiorstwach, które dokładnie znają zasady merchandisingu oraz mają wieloletnie doświadczenie w branży. Decydując się na stworzenie stojaków reklamowych lub informacyjnych warto skorzystać z usług wykonawcy, który dostosowuje się do potrzeb i wymagań klienta.

Więcej na: http://www.emano.com.pl/o-nas-jaki-jest-nasz-zakres-dzialania.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.