banner
płytki z nadrukiem
Dom

Nowości wśród płytek z nadrukiem

Nie od dziś wiadomo, że najpraktyczniejszym rozwiązaniem w kuchni są płytki. Z łatwością się je czyści, są wykonane z trwałego i nieprzepuszczającego wilgoci tworzywa, a dostępna na rynku oferta daje duży wybór i możliwość łączenia wielu stylów. Oto przegląd najciekawszej oferty z drukowanymi motywami.

Kieliszki na ścianach. To nowość zdecydowanie godna uwagi, ponieważ wnosi do kuchni nietypowy styl nowojorskiej knajpki, w której możemy przysiąść i napić się lampki wina. Białe i szare dodatki dodają klasy, a co za tym idzie wnętrze nabiera stylu i mają być tłem dla pięknych, kolorowych dań. Płytki stworzone są dla osób młodych, lubiących nowoczesne przestrzenie i niestandardowe rozwiązania. Idealnie połączą się z barkiem lub kuchenną wyspą.

Kolejna propozycja to podobnie jak w pierwszym przypadku glazura firmy Tubadzin. Miejsce sztućców wcale nie jest tylko i wyłącznie przy talerzu, ale równie dobrze wyglądają na ścianie. Płytki w brązowym i beżowym kolorze nawiązujące do tradycyjnego, ciemnego drewna ocieplając wnętrze. Jeśli chcesz w kuchni stworzyć domową i rodzinna kuchnie ta propozycja świetnie się nadaje.

Co jeszcze może pojawić się na płytce? Filiżanki i ciasteczka? Takie kafelki idealnie pasują na ścianę obok stolika śniadaniowego. Pijąc przy nim poranną kawę wprawimy się w dobry nastrój i świetnie zaczniemy nowy dzień. Nadrukom towarzyszą jasne, białe płytki oraz szarawa tasiemka.

płytki z nadrukiem

płytki z nadrukiem

płytki z nadrukiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.