banner
Artykuły, Technologia

Narkotest – aplikacja wykrywająca narkotyki

Na polskim rynku pojawiła się nowa aplikacja Narkotest, która dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu wykrywa środki psychoaktywne w organizmie oraz rodzaj występującej substancji w zaledwie kilka sekund, w dowolnymi miejscu i czasie.

shutterstock_68804665Twórcy aplikacji zapewniają, że cały proces badania jest niezwykle prosty w obsłudze. Przeprowadzenie testu polega na przyłożeniu telefonu z wgraną aplikacją do oka, który nagrywa krótką sekwencję wideo pozwalającą na wykrycie środków odurzających. Wynik badania wyświetla się na ekranie urządzenia oraz po wcześniejszej rejestracji konta użytkownika na portalu www.drugtest24.pl

W porównaniu do innych testów na narkotyki aplikacja pozwala na szybką i skuteczną diagnozę nawet po kilku minutach od przyjęcia narkotyku przez daną osobę. Ze względu na możliwość wielokrotnego użytku to innowacyjne rozwiązanie pozwala na wczesne wykrycie problemu i podjęcie odpowiedniej profilaktyki.

Sprawdź na www.drugtest24.pl

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Dotacje na Innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.