banner
Ciekawostki

Kupuj z głową w GdzieObejrze.pl

Od kilku dobrych już lat obserwuje się na całym świecie dynamiczny wzrost ilości zakupów dokonywanych za pośrednictwem Internetu. Również coraz większy odsetek polskich użytkowników sieci realizuje takie transakcje nawet kilka razy w  miesiącu. Największym popytem wśród internautów cieszy się aktualna i rzetelna informacja odnośnie cen, produktów i miejsc, w których można odnaleźć konkretny produkt. Jednak mimo mnogości przeróżnych porównywarek produktowych i cenowych dostępnych w Internecie, jest to nadal towar ogromnie deficytowy.
kupuj z glowaInternetową niszę informacyjną skutecznie stara się zapełnić nowo powstały portal GdzieObejrze.pl, którego głównym założeniem jest pokazanie klientowi, gdzie najbliżej może przed zakupem fizycznie obejrzeć interesujący go towar i w asortymencie których sklepów poszukiwany produkt się znajduje. Pomysłodawcy projektu kierują swoją usługę przede wszystkim do właścicieli sklepów stacjonarnych oraz e-sklepów, którzy posiadają produkty na własnym stanie magazynowym. Pozwoli to zaoszczędzić klientom znaczną ilość czasu i kosztów, które normalnie byliby zmuszeni przeznaczyć na wielogodzinne poszukiwania interesującego ich produktu zarówno w realu, jak i cyberprzestrzeni.
Projekt GdzieObejrze.pl to bardzo dobra, a przede wszystkim skuteczna alternatywa dla popularnych w Internecie porównywarek cenowych, które posiadają jedną, lecz jakże znaczącą wadę, a mianowicie bazują na przeszukiwaniu stron sklepów internetowych i porównywaniu produktów, które, jak się często później okazuje, są niedostępne dla kupujących. Z tego też powodu serwis GdzieObejrze.pl włącza do swej oferty usługi sklepów stacjonarnych oraz zaktualizowaną bazę z programów magazynowych tychże sklepów, przez co oferta jest zawsze bieżąca i dostępna dla zainteresowanych w konkretnych punktach usługowych.
Idea projektu ma na celu skupienie ofert sklepów z różnych branż z najrozmaitszym asortymentem, które są skategoryzowane w jednym miejscu. Daje to nieograniczone możliwości zarówno kupującym, jak i  sprzedającym. Dodatkową opcją dla użytkowników portalu GdzieObejrze.pl jest możliwość skorzystania z unikalnej usługi, która pozwala zamówić u sprzedawcy realną prezentację konkretnego produktu. Klient umawia się poprzez specjalną aplikację z przedstawicielem danego sklepu na konkretny dzień i określoną godzinę. Panel administracyjny informuje zarówno klienta, jak i sprzedawcę o zbliżającym się terminie prezentacji, przez co o ewentualnym przeoczeniu wyznaczonego spotkania nie może być mowy. Jest to niezwykle wygodna i przydatna usługa, oszczędzająca czas i optymalizująca proces poszukiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.