banner
freshmarket, sklep spożywczy
Biznes

Idea sklepów Freshmarket

Freshmarket jest to sieć sklepów convenience, przynależnych do jednej z największych marek w Polsce – Żabka Polska. Co oferuje i czym różni się od tradycyjnego sklepu?freshmarket, sklep spożywczy

Sklepy convenience to sklepy wygodne, w których zakupy możemy zrobić szybko i łatwo. Najczęściej zlokalizowane są w centrach miast i  w pobliżu osiedli mieszkaniowych aby maksymalnie ograniczyć czas, który klient musi poświęcić na dojazd. Sklepy convenience oferują głównie asortyment podstawowy tzn. pieczywo, nabiał, mięso, wędliny, a także gazety, papierosy oraz alkohole.

Żabka Polska zdecydowała się pójść krok dalej w celu zaspokojenia potrzeb klienta otwierając sklepy freshmarket. Mają one zapewniać szeroki wybór codziennie świeżych produktów jak również świeżo parzoną kawę, dania gotowe i przekąski. Dodatkowo wprowadzoną i sprawdzoną usługą okazał się pakiet usług, gdzie klienci mogą opłacić swoje rachunki, wykupić talon Lotto czy doładować telefon komórkowy.

Jak powiedział Jacek Roszyk, prezes Żabka Polska na otwarciu dwusetnego sklepu Freshmarket – Klienci pozytywnie zweryfikowali nasz nowy pomysł na sklep convenience w konwencji deli czyli właśnie Freshmarket. W przyszłym roku planujemy kolejne podwojenie wielkości sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.