banner
Polska

Gdzie zabrać dziecko na narty?

Spomiędzy krajów wyjątkowo popularnych pośród miłośników białego szaleństwa, szczególnym zainteresowaniem od wielu już lat cieszy się Austria. Jest to idealne miejsce zarówno dla wycieczek z przyjaciółmi, ale nie tylko. Równie niezapomniane chwile spędzą tutaj rodzice ze swoimi pociechami, dzięki bardzo dobrze przygotowanej dla dzieci ofercie. W ten sposób pojawia się kolejna możliwość na wspólne spędzenie czasu. Z tego powodu warto dowiedzieć się, które konkretne miejsca można odwiedzić.

Szczególnie polecanym na tego typu wyjazdy narciarskie jest składający się z trzech miejscowości ośrodek Serfaus-Fiss-Ladis. Był on wielokrotnie nagradzany, jako przyjazny dla rodzin z dziećmi i oferuje 180 tras, z czego 40 jest opisana kolorem niebieskim, a więc należą one do bardzo łatwych. Dodatkową atrakcją dla dzieci jest ośla łączka Kinderschneealm, która dostarczy im mnóstwo zabawy, a rodzicom spokojnej chwili wytchnienia.

Jedną z większych atrakcji regionu stanowi Family Park Serfaus udostępniający mnóstwo ciekawych form spędzania czasu. Są to między innymi tory do tubingu czy dla skuterów śnieżnych, a także wioska igloo. Ponadto można skorzystać ze zjeżdżalni, karuzeli czy zjazdu saneczkowego. Co więcej, ośrodek zapewnia restauracje z menu ułożonym specjalnie dla młodszych gości oraz park dinozaurów. Sporym zainteresowaniem cieszy się również Flight & Cross Park.

Bardzo dobrze zorganizowany Serfaus-Fiss-Ladis jest dowodem na to, że Austria to nie tylko tak znane ośrodki jak Zillertal czy Hintertux. Multum atrakcji także tych poza stokami i atrakcyjne oferty cenowe dla najmłodszych to jedne z głównych powodów tak dużej popularności tego miejsca. Trzeba także wspomnieć wyjątkowo korzystny stosunek jakości pobytu do kosztów, dzięki czemu można jak najlepiej dopasować wspólny wyjazd do swojej kieszeni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *