banner
Polska

Bilkom – idealne wyjście dla podróżujących koleją

Dla wielu osób mieszkających w małych miejscowościach podróżowanie koleją jest dość problematyczne, ze względu na brak kas biletowych, tablic informacyjnych, jak i rozkładów jazdy na przystankach.

_Files_Thumbs_155587Mobilny system planowania podroży Bilkom daje możliwość zakupu biletów kolejowych za pomocą telefonu komórkowego. Jest to nowatorskie, pierwsze tego rodzaju rozwiązanie w Polsce.

Aplikacja ta posiada wiele udogodnień oraz funkcji, które nie były wcześniej spotykane na polskim rynku. Nowoczesne technologie mobilne stawiają przed dostawcami usług bardzo duże możliwości w zakresie dostarczania klientom wygodnych i funkcjonalnych rozwiązań. Aktualny postęp technologiczny daje zarówno użytkownikom, jak i dostawcom bardzo duże możliwości do rozwijania różnorakich aplikacji.

System Bilkom
System zakupu biletów kolejowych Bilkom jest to pierwsze tego typu mobilne rozwiązanie w Polsce. System pozwala na zaplanowanie podroży, jak i zakup biletu. Nie ma obawy, że bilet nie zostanie zaakceptowany przez konduktora. Po wysłaniu żądania, na telefon w przeciągu kilku sekund przychodzi wiadomość MMS z biletem.

Zakup biletu przez aplikacje nie wiąże się z żadną dodatkową opłatą. Cena zostaje taka sama jak przy okienku biletowym na dworcu. Korzystanie z systemu jest prostym sposobem na zaoszczędzenie czasu. Dodatkowo nie ma żadnych ograniczeń co do zakupu biletu. Można to zrobić 24 godziny na dobę, co jest dużym udogodnieniem, szczególnie w godzinach nocnych na wielu stacjach kasy biletowe są już pozamykane. Jedynym ograniczeniem korzystania z Bilkom może stać się Internet, gdyż bez jego dostępu nie ma możliwości na korzystanie z aplikacji.

Dodatkowo system oferuje wiele udogodnień związanych z planowaniem podróży, takich jak np. wyszukiwanie pobliskich stacji w oparciu o aktualną lokalizację, informowanie o utrudnieniach powstałych na torach oraz odnajdywanie szczegółów dotyczących trasy.

Dzięki aplikacji Bilkom możemy być pewni, że zawsze będziemy dokładnie poinformowani o wszystkich sprawach związanych z podróżowaniem pociągami.

Więcej na temat aplikacji znajdziesz na: http://www.tktelekom.pl/Bilkom 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.