banner
Dom

Meblościanki – nadal modne?

Wielu starszych ludzi kojarzy meblościanki wyłącznie z czasami PRL-u, niegdyś były symbolem zamożności, obecnie wyglądają całkowicie inaczej i coraz częściej stanowią nieodłączny element naszego domu, czy mieszkania. Meblościanki po latach wracają do łask.

roomz-3-477940-mNa polskim rynku znajdziemy wiele modeli meblościanek. Od bardzo prostych i eleganckich po nowoczesne i nietypowe. Występują w różnych kolorach, od czarnego przez fiolet, szarość i biel aż po brąz. Nowe meblościanki niczym nie przypominają starszych modeli, kojarzonymi z czasami PRL-u. Nowoczesne meblościanki łączą ze sobą funkcjonalność tradycyjnych mebli z nowoczesnym wyglądem. Niektóre modele wyposażone są w oświetlenie led, które daje fantastyczny efekt wizualny.

Do jakiego pomieszczenia przeznaczone są meblościanki?
Meble znajdują zastosowanie w pokoju dziennym, salonie, jadalni, pokoju młodzieżowym, biurze czy w przedpokoju. Obecne modele meblościanek pasują praktycznie do każdego pomieszczenia.
Dawne meblościanki charakteryzowały się prostym wyglądem i dużą funkcjonalnością, obecnie meblościanki składają się z m.in. z witryny z drzwiczkami, regałów, szafek, szafki RTV oraz półek, oczywiście niektóre modele mogą różnić się od powyższego opisu. Producenci meblościanek zadbali o to, by meblościanki nie zajmowały już całej ściany, ale także o to, aby poszczególne elementy meblościanki można było ustawić w dowolnych konfiguracjach.

Ile kosztuje meblościanka?
Cena zależy przede wszystkim od jakości materiału z jego zostały wykonane meble. Szacuje się, że najtańszą meblościankę można kupić już za 300zł.

Jakie meblościanki będą modne w 2014 roku?
Od kilku lat najbardziej modne są meblościanki w kolorach czerni i bieli, wykonane z naturalnej okleiny. Dużą popularnością cieszą się również meblościanki w kolorze naturalnego drewna, z widocznymi słojami, jednak ich cena jest znacznie wyższa niż standardowych meblościanek.

Meblościanki są coraz bardziej popularne w naszych domach, nic dziwnego, ponieważ to bardzo ładne i funkcjonalne meble. Głównym atutem meblościanek jest ich atrakcyjny wygląd oraz duża pojemność. Niezastąpione są zwłaszcza w małych mieszkaniach, gdzie często brakuje miejsca na zmieszczenie niezbędnych rzeczy.

Źródło: http://www.burzynscymeble.pl/pl/c/Mebloscianki/21

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.